قبل
بعد
ارائه خدمات آنلاین

انتشارات دانشکده های : علوم پایه ، علوم ریاضی ،ادبیات و علوم انسانی –  دانشگاه گیلان

دانشجویان گرامی از طریق این وب سایت می توانید به راحتی، جزوات درسی خود را همانند ترم های گذشته سفارش داده و توسط پست (با هزینه 13500 تومان برای دورترین نقطه کشور) و یا مراجعه حضوری، دریافت نمائید.
اخبار و اطلاعیه ها

ساعات کاری در ایام قرنطینه

به اطلاع کلیه دانشجویان می رساند، انتشارات دانشکده علوم پایه همانند گذشته بین ساعات 10 الی 12 ظهر برای ارائه خدمات حضوری در ایام قرنطینه باز می باشد.همچنین انتشارات دانشکده انسانی تا اطلاع ثانوی تعطیل بوده و خدمات مورد نیاز در انتشارات دانشکده علوم دانشگاه گیلان به آدرس : رشت – خیابان نامجو ارائه می گردد.

ادامه مطلب »

اطلاعیه : قابل توجه دانشجویان دانشکده ادبیات و علوم انسانی

تا اطلاع بعدی انتشارات دانشکده ادبیات و علوم انسانی تعطیل بوده وکلیه خدمات مربوط به انتشارات دانشکده ادبیات و علوم انسانی، از طریق این وب سایت ارائه خواهد شد .اما در صورت نیاز به مراجعه حضوری، به آدرس زیر مراجعه فرمائید .انتشارات دانشکده علوم پایه دانشگاه گیلان واقع در رشت – خیابان نامجودر محدوده ساعت 10 صبح الی 12 ظهر(شنبه

ادامه مطلب »

کیف پول (%5+5% تخفیف )

با شارژ کیف پول الکترونیکی خود از 5% تخفیف استفاده نموه و در زمان پرداخت ، کیف پول خود را انتخاب نمائید . علاوه بر تخیف بالا ، هر گونه پرداخت موفق دارای 5% برگشت وجه به حساب کیف پول شما می باشد. که در مجموع 10% تخفیف برای دانشجویانی که از وب سایت استفاده می کنند در نظر گرفته

ادامه مطلب »

حساب کاربری

با ورود به حساب کاربری خود، می تواتید عکس پروفایل خود را تغییر داده ،لیست سفارشات و موجودی کیف پول خود را مشاهده کرده و اطلاعات کاربری خود را ویرایش نمائید . (ورود به حساب کاربری :اینجا کلیک نمائید)       

ادامه مطلب »

مراجعه حضوری

دانشجویان دانشکده های ادبیات و علوم انسانی، علوم پایه و علوم ریاضی در صورت انتخاب گزینه “دریافت حضوری ” می توانند همه روزه به غیر از 5 شنبه و جمعه و تعطیلات رسمی بین ساعات 10 الی 12 ظهر به انتشارات دانشکده علوم پایه واقع در رشت – خیابان نامجو مراجعه نمایند.        

ادامه مطلب »

پرینت آنلاین

قابل توجه دانشجویان گرامی از این پس می توانید کلیه فایل های خود را برای پرینت به صورت آنلاین در قسمت پرینت آنلاین سایت بارگذاری نموده و از تخفیفات ویژه پرینت دانشجویی بهره مند شوید.

ادامه مطلب »
دانشکده ادبیات و علوم انسانی - آخرین جزوات اضافه شده
دانشکده علوم ریاضی - آخرین جزوات اضافه شده
امتیاز 0 از 5
17,000 تومان
امتیاز 0 از 5
49,000 تومان
امتیاز 0 از 5
19,500 تومان
امتیاز 0 از 5
7,300 تومان
امتیاز 0 از 5
31,500 تومان
دانشکده علوم پایه و ریاضی - آخرین جزوات اضافه شده
امتیاز 0 از 5
11,200 تومان
امتیاز 0 از 5
28,000 تومان
امتیاز 0 از 5
3,800 تومان